W dniu 30 stycznia 2018 Prezes ZZO Stargard Sp. z o.o. Paweł Ksiądz odebrał tytuł Gazeli Biznesu 2017. Ranking został zorganizowany już po raz osiemnasty przez gazetę Puls Biznesu. Gala wręczenia tytułów odbyła się w Szczecinie, a uświetnił ją występ wokalistki Natalii Kukulskiej.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

"

ZZO Stargard Sp. z o.o. w latach 2014-2016 może pochwalić się dynamiką wzrostu przychodu na poziomie 170%, co w województwie zachodniopomorskim dało 13 miejsce na 112 firm zakwalifikowanych do rankingu. Najważniejsze jest jednak to, że powyższy wynik nie był spowodowany wzrostem stawek za zagospodarowanie odpadów dla mieszkańców Stargardu, lecz sukcesywnym inwestycjom i wzrostem liczby klientów zewnętrznych korzystających z usług stargardzkiej Spółki.

Warto dodać, że ranking w województwie zachodniopomorskim wygrała  firma Specma, która swoją działalność prowadzi w stargardzkim parku przemysłowym.